شماره اول

سرمقاله

نقش رسانه ها در عمق بخشیدن به چیز مردم خیلی زیاد است. در نتیجه ما این روزنامه اینترنتی رو راه انداختیم تا یک کاری کرده باشیم و از این جور صحبتها.

عکس روز

اخبار

امروز رفتم مدرسه راهنمایی شاهد دختران و ریز نمرات زهرا دختر برادرم رو ازشون گرفتم. در این حادثه خانوم ایراندوست(سن۵٠ قد١۵٠وزن نامعلوم) با تاکید بر زنده نگه داشتن آرمانها، گفت: چند بار این ریز نمرات رو از من می گیرید؟

همچنین امروز رفتم شبکه تهران و مدارک پریسا رو دادم بهشون. آقای سرمدی(سن۴٠ قد١۴٠ وزن بین ٧٠تا٨٠) رئیس ادارهُ تحویل مدارک و پوشه بندی شبکه تهران و حومه در این دیدار گفتند: آقا اگه اشکال نداره هم سیگار بکشم هم مدارکو تحویل بگیرم اگه هم نه بریم بالا. من هم افزودم: نه بابا چه اشکال داره. آقای سرمدی هم ضمن روشن کردن سیگار بهمن خود از محدودیتهای جامعه سیگاریهای شبکه تهران گلایه کرده و یک پک افزودند.

گزارشها حاکیست که زغال قلیان در منزل بنده نایاب شده است. کمپین دوسیب(حامیان قلیان سنگین) در گزارش سالانهُ خود ضمن تاُکید بر نگارش ذغال به جای زغال، از کمبود زغال لیمو در منازل ابراز نگرانی کرد.

اما در خبری دیگر، میلاد شمالی(سن٢۵ قد ١٧٠ وزن٩٠) شعبه جدید ذرت مکزیکی را در یکی از دانشگاههای علمی کاربردی راه اندازی کرد. وی که پیش از این در محافل خصوصی اعلام کرده بود که "از این آشغال ها(ذرت مکزیکی و اسنک) نمی خورم" همچنان قارچ ها را نشسته در ذرت می ریزد.

تقویم تاریخ

امروز پارسال دوشنبه بود که ٣میلیون نفر از مردم تهران(سن٢تا٩٠ قد بلند وزن خیلی) به خیابانها ریختند و در حالی که نمادهای سبزرنگ در دست داشتند از بدی آب و هوای تهران گلایه کردند. در پایان این مراسم به ٢٠نفر از تظاهرکنندگان چیزهایی اهدا شد.

/ 5 نظر / 2 بازدید
پریسا

خیلیییییییییییی عالی بود. آفرین. یه چیزهایی تو مایه های افتخار . جایزه ات هم گذاشتن روزنامه ات تو فیس بوکمه.

معصومه

ممنون صادق کرده، خبرهایی که منتشر کردی همه ارزشهای خبری رو یکجا باهم داشت، مخصوصا یادآوری حماسه 25 خرداد که احساس مجاورت، دربرگیری، شهرت، کثرت و ... رو یهو در من ایجاد کرد.

آدم

خوش خوشکمان شد

سینا

سلام مبارکه مجوز داره روزنامت؟؟؟! سانسور داره؟؟! بالا تایید شده؟؟!! خدا تایید کرده؟! نمیشه نه نه

مینا

سلام.ممنون که رایگان واسه میلاد تبلیغ کردی.[چشمک] عالی بود دوستم.[لبخند]